Search
Close this search box.

Morsko dobro doniralo 22.000 eura Fondaciji “Budi human”

Izvor: 

Foto: Morsko dobro

Javno preduzeće za upravljanje morskim dobrom Crne Gore nastavilo je da potvrđuje svoju društvenu odgovornost opredjeljujući ove godine 10.000 eura za liječenje djece i mladih do 21 godine oboljelih od teških bolesti, posredstvom Fondacije „Budi human“.

“Ova podrška predstavlja nastavak saradnje sa Fondacijom, imajući u vidu da je tokom prethodne godine Javno preduzeće za iste namjene izdvojilo 12.000 eura, čime je omogućena pomoć velikom broju djece i njihovih porodica”, navodi se u saopštenju.

Donacija u iznosu od 22.000 eura, kako su zaključili, potvrđuje kontinuiranu posvećenost Javnog preduzeća u pružanju podrške najosjetljivijim kategorijama društva i unapređenju kvaliteta njihovog života.

Izvor: cdm. me

NOVOSTI

Povezane vijesti vijesti

Reklamni Prostor Prostor