“Vijesti” saznaju da je na sjednici GO dvotrećinskom većinom izglasana odluka u ulasku u manjinsku vladu sa SDP-om.
Foto: Biljana Matijašević
Glavni odbor SNP-a prihvatio je da ta stranka bude dio manjinske vlade u kojoj će biti i SDP.
“Vijesti” saznaju da je na sjednici GO dvotrećinskom većinom izglasana odluka u ulasku u manjinsku vladu sa SDP-om.
SNP je ranije učešće u manjinskoj vladi uslovio time da u njoj ne budu Demokratska partija socijalista (DPS), Socijaldemokrate Crne Gore (SD) i SDP.
Nakon insistiranja DPS-a da u novu vladu mora ući neka od državotvornih partija, mandatar Dritan Abazović je prihvatio da to bude SDP.
izvor: Vijesti




