Search
Close this search box.

Koncertni spektakl Sergeja Ćetkovića u vinogradu Plantaža 13 jul.

Kako se navodi u saopštenju, kulturno muzičku manifestaciju i koncert Sergeja Ćetkovića, organizuje Lovćen osiguranje AD Podgorica, za sve građane koji kupe polisu osiguranja “Dome moj” do kraja aprila, do kada traje akcija.

epa04192517 Singer Sergej Cetkovic representing Montenegro performs his song ‘Moj Svijet’ during rehearsals for the First Semi-Final of the 59th annual Eurovision Song Contest at the B&W Hallerne in Copenhagen, Denmark, 05 May 2014. The two semi-finals will take place on 06 and 08 May, the grand final on 10 May. EPA/BAX LINDHARDT DENMARK OUT

Svi koji kupe polisu osiguranja Dome moj dobiće besplatne ulaznice, za concert koji će se održati 14-og maja u vinogradu, na Ćemovskom polju, uz bogat program kako za odrasle tako i za djecu.

Koncertni događaj upotpuniće i nastup stand up komičara Andrije Dabanovića, DJ-evi i mnogi drugi izvođači.

Povodom ovog događaja Sergej Ćetković poručuje fanovima: “Očekuje vas dobra zabava, dobar provod, legendarna muzika i fenomenalan program za najmlađe. Vidimo se 14. maja.”

Iz Lovćen osiguranja ističu da osiguranjem “Dome moj” možete osigurati vaš dom nezavisno da li ste vlasnik stambenog objekta ili ne, možete osigurati samo gradjevinski dio objekta, ili čak samo stvari u stanu, ali i sve zajedno.

Osiguranje se može zaključiti online ili u poslovnicama Lovćen-a. Klijenti imaju mogućnost plaćanja u više mjesečnih rata.
Više detalja na www.lo.co.me a za sva pitanja možete pisati i na zvaničnu FB stranicu Lovćen osiguranja i na mail marketing@lo.co.me.

Kontakt telefoni na koje takođe možete dobiti više informacija su: 020/ 404-404 ili 020/ 411-524.

Grupa Lovćen Lovćen osiguranje dio je Grupe Triglav, najveće finansijsko-osiguravajuće grupacije u jugoistočnoj Evropi.

Na crnogorskom tržištu pod sadašnjim imenom posluje od 1979.

Lovćen osiguranje, zajedno sa društvima Lovćen-životna osiguranja i Lovćen auto, čini Grupu Lovćen koja je po prikupljenoj premiji, isplaćenim štetama, visini kapitala i tržišnom učešću vodeća na crnogorskom tržištu osiguranja.

Grupa Lovćen sa sjedištem u Podgorici putem više od 380 zaposlenih na preko 40 prodajnih mjesta širom Crne Gore obezbjeđuje svojim klijentima osiguravajuće pokriće svih vrsta neživotnih i životnih osiguranja.

Grupa Triglav Grupa Triglav sa svojim znanjem, iskustvom i finansijskom snagom već više od 120 godina opravdava povjerenje stranaka i drugih učesnika.

Njena misija je da stvara sigurniju budućnost. To je najveća osiguravajuća i finansijska grupa u Adria regionu i jedna od vodećih u jugoistočnoj Evropi, koja posluje u šest država i na sedam tržišta i šire u međunarodnom smislu kroz partnersko povezivanje sa društvima za posredovanje, zastupanje i reosiguranje.

Ključni stubovi njenog poslovanja su osiguranje i upravljanje imovinom.

Zapošljava preko 5.200 ljudi. Triglav grupa zadržava čvrstu finansijsku stabilnost, visoku adekvatnost kapitala i profitabilnost poslovanja, što potvrđuju i visoke ocjene kreditnog rejtinga »A«, od dvije priznate kreditne agencije.

Glavne vrijednosti društva su odzivnost, jednostavnost i pouzdanost. Njena vizija je postaviti standard za izvanredno korisničko iskustvo – bilo kada i bilo gdje.

Sa održivom orijentacijom poslovanja razvojno je orijentisano okruženje za zaposlene, povezana sa partnerima i stabilna, sigurna i isplativa investicija za investitore. PRiSMA – korporativne komunikacije, navodi se u saopštenju Lovćen osiguranja.

izvor: antenam.net

NOVOSTI

Povezane vijesti vijesti

Reklamni Prostor Prostor