Bivši zaposleni Montenegro erlajnza će sjutra, 17. juna, od 13.30 sati do 14.30 sati blokirati saobraćajnicu prema aerodromu Podgorica.
– Cilj okupljanja je podsjećanje na zahtjeve u vezi sa povezivanjem radnog staža i isplatom neizmirenih zarada i otpremnina – navedeno je u najavi.
Pozivaju sve bivše zaposlene da dođu i pridruže se blokadi.
izvor: Pobjeda