Search
Close this search box.

Bivši zaposleni MA sjutra ponovo organizuju blokadu saobraćajnice

Bivši zaposleni Montenegro erlajnza će sjutra, 17. juna, od 13.30 sati do 14.30 sati blokirati saobraćajnicu prema aerodromu Podgorica.

– Cilj okupljanja je podsjećanje na zahtjeve u vezi sa povezivanjem radnog staža i isplatom neizmirenih zarada i otpremnina – navedeno je u najavi.

Pozivaju sve bivše zaposlene da dođu i pridruže se blokadi.

izvor: Pobjeda

NOVOSTI

Povezane vijesti vijesti

Reklamni Prostor Prostor