“Vladu će činiti partije nacionalnih manjina u Crnoj Gori, SNP, SDP i naravno Građanski pokret URA”
Poslanik Građanskog pokreta URA Miloš Konatar kazao je da će “43. Vlada Crne Gore Dritan Abazović će biti formirana”.
“Imaće četiri potpredsjednika, koji će biti i resorni ministri nekog od 20 ministarstava koliko će imati nova Vlada. 43. Vladu će činiti partije nacionalnih manjina u Crnoj Gori, SNP, SDP i naravno Građanski pokret URA”, napisao je Konatar na Tviteru.
Dodao je i da “Crna Gora izlazi iz političke krize”.
“Vrijeme je da zakoračimo putem pomirenja u susret evropskoj budućnosti. Pregovori su trajali možda i duže nego što su trebali, ali najvažnije da Crna Gora dobija novu evropsku 43. Vladu. Čeka nas dosta posla. Uspjećemo”, napisao je Konatar
Nova 43. @VladaCG @DritanAbazovic će biti formirana.
Imaće 4 potpredsjednika, koji će biti i resorni ministri nekog od 20 ministarstava koliko će imati nova Vlada.
43. Vladu će činiti partije nacionalnih manjina u Crnoj Gori, SNP, SDP i naravno @pokretura.
Može Crna Gora. ❤🇲🇪 pic.twitter.com/ftEg738JwR
— Miloš Konatar (@MilosKonatar) April 19, 2022