U centru Podgorice, kod zgrade Vlade, okupili su se građani kako bi protestovali zbog inicijative za izglasavanje nepovjerenja Vladi.
Okupljeni uzvikuju “Izdaja”, “Smijenite Dritana” i “Uzeo si pare Dritane”, prenose mediji.

Podsjetimo, danas su iz Građanskog pokreta URA predali Skupštini inicijativu za smjenu Vlade, koja je izazvala veliku pažnju.