N.R.

Navodi se i da je planirano da otvoreni bazen postane – zatvoreni.
“Glavni grad je prepoznao potrebu osavremenjavanja i proširivanja postojećih sportskih kapaciteta za razvoj takmičarskog, školskog i univerzitetskog sporta i sportske rekreacije. U narednom planskom periodu treba predvidjeti sljedeće sadržaje:
Rekonstrukciju otvorenog vaterpolo bazena sa tribinama u objektu SC „Morača”, odnosno njegovo pretvaranje u zatvoreni i rekonstrukciju hale u kojoj se nalazi zatvoreni bazen u multifunkcionalnu salu za dvoranske sportove.
Predviđena je i izgradnja centralnog teniskog terena u kompleksu SC „Morača“ sa 2.000 sjedišta, 6 pomoćnih terena, 3 terena za badminton i 3 terena za padel, rekreativnog dijela za djecu po visokim ITT standardima, medicinskog centra, fitnes i spa centra i drugih pratećih sadržaja radi dalje popularizacije tenisa u Crnoj Gori.” navodi se u saopštenju.
rtcg.me :portal