Francuz ljut na doskorašnji klub

Pol Pogba (29) javno je kritikovao upravu Mančester junajteda nakon odlaska iz giganta Premijer lige.
Francuska zvijezda i proslavljeni vezista klub je napustio nakon šest neuspješnih godina, a očekuje se ozvaničenje dogovora sa najtrofejnijim klubom Serije A Juventusom. Pogba je otkrio da ima veliki motiv da uspije naredne sezone.
– Moj misaoni proces je jasan, želim da pokažem Junajtedu da su prvo pogriješili, što su odugovlačili sa ponudom da produžimo ugovor u prošlosti. A nakon toga, i da su pogriješili što su odustali od pregovora da ostanem u klubu, onda kad mi je ugovor isticao na kraju ove sezone – poručio je Pogba.