Evropsko prvenstvo u vaterpolu

Domaćin je osigurao polufinale i pokušaće da pobjedom nad “ajkulama” sa prvog mjesta dočeka nokaut fazu, dok će se ekipa Dejana Savića boriti za sedmo mjesto na Starom kontinentu.
“Probaćemo da se pokažemo u boljem svjetlu, u prethodnim utakmicama nismo odigrali šta se očekuje od nas i sada želimo da pokažemo da nismo daleko od najboljih reprezentacija. Sigurno da se u Srbiji osjećamo kao kod kuće. Prelijepo je igrati u ovakvom ambijentu, biće sigurno pravi spektakl”, rekao je kapiten Crne Gore Petar Tešanović.
Lijepu poruku pred večerašnju utakmicu poslao je i golman Srbije Milan Glušac, koji je najprijatnije iznenađenje prvenstva.
“Oni su naša braća. Prijateljski dočekujemo utakmicu. Poznajemo ih, poznaju i oni nas, podmladili su ekipu, ali oni su samo jedan korak ka našem cilju, a to je finale Evropskog prvenstva”, istakao je Glušac.
Večerašnja utakmica u “Beogradskoj Areni” počeće u 20.30.
Adria.tv