Fudbaleri Kadiza sinoć su na “Kamp Nou” savladali Barselonu sa 1:0 u meču 32. kola La lige

Pobjedu Kadizu donio je Lukas Perez u 48. minutu i na taj način svom timu obezbijedio bitna tri boda u borbi za opastanak.
Kako su hrabro i gospodski odigrali na terenu, igrači Kadiza su takvi bili i van njega jer su nakon meča očistile svlačionice na stadionu Barse i napravili još jedan fantastičan potez.
– Čast je igrati na Kamp Nou i upisati istorijsku pobjedu. Zahvaljujemo se Barseloni na odličnom tretmanu i gostoprimstvu kao i uvijek. Želimo vam mnogo sreće u nastavku sezone – objavili su iz Kadiza uz fotografije svlačionice.