Pored mještana koji se žale na puteve u njihovim naseljima ili selima, i odgovorni građani su pokazali brigu, te su se obratili mediju kako bi skrenuli pažnju nadležnim organima da se nešto mora preduzeti.

Građanka Bijelog Polja koja je željela ostati anonimna, kazala je da je zbog posla kojim se bavi, prinuđena da svakodnevno odlazi u ovo selo, nadomak Bijelog Polja. Dio puta od magistrale prema selu je, prema njenim riječima, u katastrofalnom stanju, što se, kazala je, vidi po fotografijama. Već nekih 3,4 mjeseca, dodaje ona, malim autom je neizvodljivo proći, a jedino prevozno sredstvo su terenska vozila i konj. Ko to sebi ne može da priušti, prinuđen je, kaže, da ide pješke. Selo je udaljeno 3,4 km od magistralnog puta, a razlika u nadmorskoj visini u odnosu na Bijelo Polje je nekih 500,600mnv, što za pješake, kaže ona, nije nimalo lak izazov. Pritom, domaćinstva su uglavnom staračka. Nada se da će nadležni organi, kada vide ove fotografije za ovaj problem nešto preduzeti.
Izvor: VBP