Milatović je reagovao na navode potpredsjednika Ure Gorana Đurovića koji je pozvao odlazeću Vladu da smanji PDV na meso, voće, povrće i druge neophodne životne namirnice, te naveo da “nažalost, pošto se PPV ne pojavljuje na sjednicama Vlade, njegov partijski potpredsjednik ne može ni biti u potpunosti informisan”

Vlada Crne Gore priprema paket mjera podrške privredi i građanima u cilju smanjenja negativnog uticaja rata u Ukrajini, saopštio je ministar ekonomskog razvoja Jakov Milatović.
Milatović je reagovao na navode potpredsjednika Ure Gorana Đurovića koji je pozvao odlazeću Vladu da smanji PDV na meso, voće, povrće i druge neophodne životne namirnice.
Vlada priprema paket mjera podrške našoj privredi i gradjanima u cilju smanjenja negativnog uticaja rata u Ukrajini. Nažalost, pošto se PPV ne pojavljuje na sjednicama Vlade, njegov partijski potpredsjednik ne može ni biti u potpunosti informisan. https://t.co/BJyFotm3dl
— Jakov Milatovic (@JakovMilatovic) March 10, 2022
“Nažalost, pošto se PPV ne pojavljuje na sjednicama Vlade, njegov partijski potpredsjednik ne može ni biti u potpunosti informisan”, napisao je Milatović.
izvor: vijesti.me