Search
Close this search box.

Rusija se ne boji nikoga, pa ni Amerike

Rusija se ne boji nikoga, pa ni Amerike, rekao je diplomata Sergej Rjabkov uoči početka sastanka ministara spoljnih poslova dvije zemlje u Ženevi.

Novinarka američke TV stanice Si-Bi-SI upitala je Rjabkova: „Da li se Rusija plaši Ukrajine? Zbog čega se bojite Ukrajine? Zbog čega smatrate da treba da zaštitite sebe?“
Zamenik šefa ruske diplomatije je odgovorio:
„Mi se ne bojimo nikoga, pa ni Amerike.“
U Ženevi svakog trenutka treba da počnu razgovori Sergeja Lavrova i američkog državnog sekretara Entonija Blinkena o bezbjednosnim garancijama i situaciji u Ukrajini.
izvor.sputnik.rs
NOVOSTI

Povezane vijesti vijesti

Reklamni Prostor Prostor