Search
Close this search box.

Zaraženo dvoje djece, u samoizolaciji tri vaspitača i 21 dijete

Direktorica Javne predškolske ustanove “Ljubica Popović” Vesna Nikolić saopštila je da je u dvije vaspitne jedinice te ustanove korona virusom zaraženo dvoje djece, dok su tri vaspitača i 21 dijete u samoizolaciji.

Nikolić je u emisiji Dobro jutro Crna Goro na TVCG podsjetila da su na snazi epidemiološke mjere: “Poštujemo preporuke Instituta za javno zdravlje (IJZ), koliko god smo to u mogućnosti”.

Ona je kazala da dežuraju dva vrtića JPU “Ljubica Popović”, te da nemaju veliki broj djece.

“Nemamo broj djece u grupama koji prelazi epidemioloških broj, dakle 20. Poštujemo sve mjere, vidjećemo kako će se kretati situacija. Juče je čak najbrojnija grupa bila 16 djece”, istakla je ona.

NOVOSTI

Povezane vijesti vijesti

Reklamni Prostor Prostor