Search
Close this search box.

Uskoro nove smart rampe u gradskoj garaži

Parking servis doo Bijelo Polje počeo je sa instalacijom novih smart rampi u gradskoj garaži. Direktor preduzeća Ismar Ćorović saopštio je za Pobjedu, da se radi o projektu koji se realizuje u okviru unapredjenja inrastrukture.

 

Foto: Beća Čoković

 

„Ima za cilj poboljšanje pristupačnosti i sigurnosti za sve korisnike parking garaže. Smart rampe su opremljene naprednim tehnologijama koje omogućavajju lakše i sigurnijje korišćenje. One uključuju senzore za prepoznavanje vozila automatsko podizanje i spuštanje,kao i interaciju sa aplikacijama za pametne telefone, što će vozačima omogućiti jednostavniji ulaz i izlaz iz garaže“ kazao je Ćorović.

Ova inicijativa ,kako je naveo,predstavlja značajan korak ka modernizaciji gradske infrastrukture i povećanju eikasnosti u korišćenju javnih prostora.

„Instalacija rampi biće završena narednih dana ,a gradjani će biti pravovremeno obaviješteni o početku rada novih rampi“ poručio je Ćorović.

 

Izvor: Pobjeda

NOVOSTI

Povezane vijesti vijesti

Reklamni Prostor Prostor