9. decembar, 2025. 15:53
Lociran u Baru
Lazar Vulević, osumnjičen za dvostruko ubistvo u Nikšiću, lociran je i uhapšen u baru, saopšteno je iz Uprave policije.
Policijski službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Jug“, Odjeljenja bezbjednosti Bar su, u saradnji sa službenicima Sektora granične policije, angažujući sve raspoložive resurse i sprovodeći hitne intenzivne mjere i radnje iz svoje nadležnosti, locirali i lišili slobode lice

Foto:Ilustracija
Portal AnalitikaIzvor
Kako navode, policijski službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Jug“, Odjeljenja bezbjednosti Bar su, u saradnji sa službenicima Sektora granične policije, angažujući sve raspoložive resurse i sprovodeći hitne intenzivne mjere i radnje iz svoje nadležnosti, locirali i lišili slobode lice Vulevića.
“Naime, osumnjičeni za teško ubistvo, Lazar Vulević je, od strane policijskih službenika uz upotrebu službenog psa, u veoma kratkom roku lociran u jednom izolovanom objektu u Baru i lišen slobode. On će uz krivičnu prijavu u zakonskom roku biti priveden tužiocu u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici na dalju nadležnost”, navode iz policije.
portalanalitika.me