autor:Beta
20. feb. 2026. 20:55

Železničko preduzeće “Srbijavoz” saopštilo je večeras da je došlo do prekida saobraćaja voza na relaciji Subotica-Beograd centar usled naleta voza na pešaka.
Voz koji je pošao iz Subotice za stanicu “Beograd centar” u 18 časova stoji od 18.50 časova između Petrovaradina i Sremskih Karlovaca.
Tako će ostati do otvaranja pruge, preneli su domaći mediji.
Trenutno nema inforamcija i detalja o nesreći, kao ni o stanju nepoznatog lica
n1.info.rs