Hronika Autor: N1 05. jan 202609:58

Bandera pala na automobil, simina ulica Foto screenshot N1
Sneg je oborio banderu na parkirani automobil u Siminoj ulici u centru Beograda, iza zgrade Hemijskog fakulteta.
Kako su stanari Simine preneli reporterki N1, policija je sinoć obavila uviđaj, a na teren su izašli i predstavnici nadležnih komunalnih službi koji su načinili fotografije.
Oborena bandera, međutim, još nije uklonjena.
Reporterka N1 javlja da je na dnu bandere vidljiva korozija i stoga se može pretpostaviti da se ona obrušila pod pritiskom snega usled dotrajalosti.
Budući da Simina ulica nije saobraćajnica prvog prioriteta, sneg u njoj još nije očišćen.
nova.rs