Rukometašice Budućnosti Bemax ubjedljivo poražene od Rostova

Rukometašice Budućnosti Bemax ubjedljivo su poražene od Rostova u gostima 30:20 u 11. kolu Lige šampiona.

“Plave” su se kako-tako držale do poluvremena, nakon kojeg su gubile 12:9, da bi u nastavku Rostov dominirao.

Kod rezultata 14:12 za Rostvo, domaćin je napravio seriju 10:0 i stigao do ubjedljive pobjede.

Domaći tim do pobjede vodili su Kristina Kožokar i Vladlena Bobrovnikova sa po pet, dok su po četiri gola postigle Julija Managarova, Grejs Dina Zade i Viktorija Borščenko.

U podgoričkoj ekipi Nikolina Vukčević je bila najefikasnija sa pet, dok su po četiri gola postigle Ilda Kepić i Matea Pletikosić.

Rostov je osmom pobjedom u grupi A preuzeo čelnu poziciju, dok je Budućnost upisala deseti poraz.

Tim Bojane Popović u narednom kolu, 5. februara, dočekuje Esbjerg.