Ostali rivali u grupi B su Hapoel Tel Aviv, Trento, Turk Telekom, Pariz, Hamburg, Slask i London
U Barseloni je obavljen žreb za Evrokup za predstojeću sezonu.
Budućnost Voli će igrati u grupi B, a jedni od rivala biće Gran Kanarija (Španija) i Promiteas (Grčka), kao i prošle sezone.
Ostali rivali će biti Hapoel Tel Aviv (Izrael), Trento (Italija), Turk Telekom (Turska), Pariz (Francuska), Hamburg (Njemačka), Slask (Poljska) i London (Engleska).
U grupi A su Huventud (Španija), Cedevita Olimpija (Slovenija), Venecija (Italija), Bursa (Turska), Lietkabelis (Litvanija), Burg (Francuska), Ulm (Njemačka), Breša (Italija), Kluž (Rumunija) i Prometej (Ukrajina).
Poslije 18 odigranih kola, po osam prvoplasiranih timova nastaviće takmičenje kroz eliminacionu fazu.
igraće se po sistemu 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 i na samo jednu pobjedu.
Tim koji bude imao najboji učinak u ligaškom dijelu, imaće prednost domaćeg terena do kraja Evrokupa.