Search
Close this search box.

Neizvjesno u Beranama, formalnost za plave

Revanši polufinala Kupa Crne Gore igraće se danas, a nakon duela na sjeveru Crne Gore, u Beranama i Pljevljima, dobićemo dvije ekipe koje će se 30. maja boriti za trofej

BIĆE NEIZVJESNO U DUELU JEZERA I DEČIĆA/ -FOTO: FSCG

Jezero danas može da ispiše najsvjetliju stranicu u svojoj dosadašnjoj istoriji. Nakon 0:0 u prvom meču, ekipa sa sjevera Crne Gore probaće da savlada lidera na tabeli i tako izbori plasman u finale naconalnog kupa. Iste želje imaju i fudbaleri Dečić AdmiralBeta, pa se slobodno može reći da će ovaj susret biti krajnje zanimljiv i neizvjestan.

S druge strane, u Pljevljima će se sastati Rudar i Budućnost. Rezultat prvog meča – 4:1 u korist Podgoričana, nagovještava da bi ovaj duel trebalo da predstavlja samo formalnost. Izabranici Ivana Brnovića su favoriti i u ovom odmjeravanju snaga i očekuje da plavi i ovaj susret riješe u svoju korist.

Parovi

16 sati

PLJEVLJA: Rudar – Budućnost (prvi meč 1:4)

17 sati

BERANE: Jezero – Dečić AdmiralBet (prvi meč 0:0)

NOVOSTI

Povezane vijesti vijesti

Reklamni Prostor Prostor