Izvor: CdM

Podgoričanki Jeleni Radonjić (44) koja je u ponedjeljak uveče vozilom uletjela na plato Hrama Hristovog Vaskrsenja u Podgorici, Osnovni sud odredio je pritvor do 30 dana, prenijela je TV Vijesti.
<<<Nakon dešavanja kod Hrama oglasila se policija: Radonjić je bio
dezorijentisan, građani da se suzdrže od negativnih komentara<<<
Iz policije je saopšteno da je Radonjić u ponedjeljak oko 21:36 časova polomila rampu na parkingu ispred Hrama i potom vozilom udarila u pješake koje su se nalazile na stepeništu.
“Policija je odmah reagovala, izašla na lice mjesta, obezbijedila osumnjičenu i izvršila uviđaj”, navodi se u ranijem saopštenju Uprave policije.
Ona je kako je navela policija bila dezorijentisana i nije mogla da objasni kako je došlo do događaja.
Ljekarska pomoć ukazana je njoj, kao i dvjema povrijeđenim licima – jednoj strani državljanki koja je zadobila teške povrede i zadržana je u Kliničkom centru Crne Gore, i druga osobina koja je prošla sa lakšim povredama.
izvor: TV vijesti prenijeto sa portala CdM