“razbojnici pobjegli”
Grupa maskiranih Albanaca napala je pripadnike MUP-a oko 15 časova u rejonu Madljke, u Kopnenoj zoni bezbednosti na jugu Srbije, saznaje nezvanično Telegraf.
Izvor:
Telegraf
| 26-02-2026 17:55:36

Napadači su ispalili oko 10 metaka iz vatrenog oruzja ka patroli policije koja je prethodno naišla na prepreke na lokalnom putu. U ovom napadu nije bilo povrijeđenih policajaca.
Na lice mjesta odmah su izašle snage odjeljenja za intervencije iz baze Mrče.
Razbojnici su potom pobjegli ka Kosovu i Metohiji.
Adria.tv