Search
Close this search box.

Gof i Azarenka u osmini finala

Američka teniserka Koko Gof plasirala se u osminu finala turnira u Rimu, pošto je pobijedila 61. teniserku svijeta sunarodnicu Medison Brengl poslije dva seta, 6:2, 6:4.

Gof, 15. teniserka svijeta, pobijedila je poslije sat i 15 minuta.

Ona je sedam puta oduzela servis Brengl, koja je napravila četiri brejka.

Gof će igrati protiv bolje iz duela Grkinje Marije Sakari i Ruskinje Ekaterine Aleksandrove.

Bjeloruska teniserka Viktorija Azarenka pobijedila je Mariju Kamilu Osorio Sreano iz Kolumbije sa 6:2, 6:4.

Ona će u osmini finala igrati protiv pobjednice duela prvog nosioca Poljakinje Ige Švjontek i Elene Ruse iz Rumunije.

NOVOSTI

Povezane vijesti vijesti

Reklamni Prostor Prostor