Search
Close this search box.

(FOTO) Jako nevrijeme u Šavniku: Kozarica odsječena od ostatka opštine

5. januar, 2026. 12:42

Od sinoć nemaju ni električne energije, nevrijeme i jake kiše polomili su stubove

Foto:RTNK

RTNKIzvor

Obilne padavine koje su pogodile Crnu Goru, napravile su problem i mještanima šavničkog sela Komarnica.

Oni su Portalu RTNK kazali da su ponovo odsječeni od ostatka opštine jer su jako nevrijeme i bujica oštetili most koji vodi prema zaseoku Kozarica.

Nekoliko mještana bavi se i turizmom, te su oni koji su se zadesili u ovom šavničkom selu spriječeni da pređu na drugu stranu obale, a nije moguć ni dolazak turista koji su planirali da provedu odmor u zaseoku Kozarica.

Kazali su nam da od sinoć nemaju ni električne energije, nevrijeme i jake kiše polomili su stubove.

portalanalitika.me

NOVOSTI

Povezane vijesti vijesti

Reklamni Prostor Prostor