Od 8. do 14. aprila 2022. godine, reprezentativci džudo kluba Ibar, zajedno sa seniorskom reprezentacijom Albanije, u novoj džudo sali na Bandžovom Brdu intezivno su se pripremali za Evropsko prvenstvo, koje će se krajem aprila održati u Sofiji (BUl).

Iz kluba su istakli da im je velika čast da je na kampu učestvovao Indrit Djulaj, reprezentativac Albanije koji je takođe učestvovao i na Olimpijskim igrama u Tokyu, tako da su tokom priprema stekli nova iskustva i još veću motivaciju za borbe.
Ovakve akcije zajedničkih priprema biće nastavljene u novoj sali džudo kluba sa još nekoliko reprezentacija i zemalja iz okruženja.