Proslavljeni NBA košarkaš Kevin Durent već godinama propagira legalizaciju marihuane

Gostujući kod Dejvida Letermana u Netfliksovoj seriji Durent je ponovio ono za šta se zalaže već godinama.
– Za mene je marihuana nešto što ti malo skloni sve smijetnje sa mozga. Smiri te. To je kao da popiješ čašu vina – kaže Kevin Durent.
Durent je rekao da je marihuanu pušio od 22. godine, a priznao je da je pod njenim dejstvom bio i dok je razgovarao sa Letermanom.
Letermanov šou „Mom gostu ne treba uvod“ emituje se na Netfliksu, a epizoda sa Durentom će biti objavljena 20. maja.