Search
Close this search box.

Olimpijski šampion preminuo od posledica koronavirusa

Nekadašnji olimpijskih šampion na krugovima iz Sidneja 200. godine, Silvester Čolanji, preminuo je od posledica koronavirusa

Mađarski as je bio u bolnici još od kraja prošle godine.

Osim zlata iz Sidneja, Čolanji je na istoj spravi osvojio i olimpijsko srebro četiri godine ranije u Atlanti.

Čolanji je 2002. osvojio i zlato na Svjetskom prvenstvu u Debrecenu, a sa svjetskih prvenstava ima i pet srebrnih medalja.

U penziju je otišao 2004. godine i postao trener dječije gimnastike.

izvor: dan.co.me

NOVOSTI

Povezane vijesti vijesti

Reklamni Prostor Prostor