Izvor: CdM

U Rožajama raste interesovanje za učlanjenje u Socijalističku narodnu partiju, a planirano je i otvaranje partijske kancelarije u tom gradu, saopšteno je iz te partije.
Opštinski odbor Socijalističke narodne partije u Rožajama održao je danas sjednicu kojoj su prisustvovali potpredsjednik partije Krsto Rađenović i član Predsjedništva SNP, Marko Radonjić.
Na sastanku je razmatrana aktuelna politička situacija, kako na lokalnom, tako i na državnom nivou, kao i dalji planovi i aktivnosti partije u Rožajama.
“Tokom sjednice konstatovano je da u Rožajama postoji veliko interesovanje građana i simpatizera za učlanjenje u Socijalističku narodnu partiju, što predstavlja dodatni podsticaj za intenziviranje partijskih aktivnosti i jačanje organizacije u ovoj opštini. Takođe je zaključeno da predsjednik partije Vladimir Joković u narednom periodu posjeti Rožaje kako bi razgovarao sa članstvom, simpatizerima i građanima o aktuelnim pitanjima i planovima za dalji razvoj opštine”, navodi se.
Na sjednici je donijeta i odluka da u narednom periodu bude otvorena kancelarija Socijalističke narodne partije u Rožajama, čime će se dodatno unaprijediti rad partije na terenu i omogućiti neposrednija komunikacija sa građanima.
Opštinski odbor SNP Rožaje nastaviće, poručuju, da aktivno djeluje u interesu građana, kroz odgovornu politiku i zalaganje za razvoj opštine i unapređenje kvaliteta života svih njenih stanovnika.
CdM portal