Search
Close this search box.

Šahisti Bijelog Polja osvojili bronzanu medalju na 60 MOSI igrama koje su održane u Višegradu

Za Opštinu Bijelo Polje nastupala je ekipa u sastavu: Armin Mušović, Sijarić Alvir, Šćekić Nenad ,Miodrag Knezević ,Zoran Lazarević, Adnan Striković, Petar Zejak, Đuro Đurović i Dragan Lazarević

foto :privatna arhiva

Svi su pokazali zavidno šahovsko znanje, ali ovom prilikom posebno izdvajamo dr Adnana Strikovića koji je turnir završio bez poraza.

izvor. sjevercg.me

 

 

NOVOSTI

Povezane vijesti vijesti

Reklamni Prostor Prostor