Search
Close this search box.

Iz Bijelog Polja devetoro novozaraženih

U Crnoj Gori su preminula jop tri pacijenta koja su bila pozitivna na koronavirus. Preminuli su iz Bijelog Polja, Podgorice i Nikšića, rođeni 1952, 1930. i 1960. godine a koje su prijavili Klinički centar Crne Gore, Zavod za hitnu medicinsku pomoć i Opšta bolnica Nikšić. Registrovano je 177 novih slučajeva, a prijavljen je oporavak 234 […]