Search
Close this search box.

Devet novozaraženih iz Bijelog Polja

Od posljednjeg presjeka preminule su još dvije osobe koje su bile pozitivne na koronavirus. Preminuli su bili iz Bijelog Polja i Berana, a rođeni su 1936. i 1969. godine i liječeni su u Opštoj bolnici Berane i Kliničkom centru Crne Gore. Regostrovana su nova 102 slučaja virusa korona, a prijavljen je oporavak još 46 osoba. […]